מערכת חיישנים אלחוטית

מערכת חיישנים אלחוטית לניטור טמפרטורה ולחות של שרשרת האספקה בקירור

מערכת חיישני הטמפרטורה ולחות האלחוטיים של חברת Sade  (תורכיה) לניטור והתראה של שרשרת האספקה בקירור (Cold Chain Monitoring), מותאמת לניטור חדי קירור, חדרי הקפאה, מקררים, מקפיאים, רכבי קירור וסביבות עבודה שונות. המערכת מתאימה למעקב לכל אורך שרשרת האספקה בקירור מהייצור ועד הצריכה.

פתרון הניטור בזמן אמת שלנו מסייע לעקוב בבטחה על תנאים האחסון של המוצרים וכן לשפר את האיכות ולמזער את ההפסדים הקשורים לטמפרטורה עם הודעות מיידיות ודוחות מפורטים.

המערכת כוללת שלושה מרכיבים עיקריים:

  • חיישנים אלחוטיים הפועלים על סוללות שמאפשרות עבודה למשך שנתיים ושניתנות להחלפה. שידור הנתונים מכל חיישן טמפרטורה אלחוטי או חיישן טמפרטורה ולחות אלחוטי מתבצע כל 3 עד 5 דקות. בטכנולוגיית בלוטות (Bluetooth).
  • יחידת גישה מרכזית שכוללת סוללת גיבוי ומאפשרת המשך ניטור והתראה למשך כשעתיים גם בזמן הפסקת חשמל. יחידת הגישה כוללת מודם סלולרי וקיימת אפשרות גם לחיבור באמצעות Wi-Fi.
  • פלטפורמת ניהול כולל אפליקציות לטלפונים עם מערכות הפעלה אנדרואיד (Android) ואפל (iOS). המערכת שומרת בענן המערכת, עם שרת, את נתוני הטמפרטורה, הלחות, מצב הסוללה של החיישנים, התקשורת עם החיישני, התראות, ועוד. המערכת יכולה לשלוח התראות בסמס ו/או באימייל. 

המערכת מתאימה גם לניטור רכבי קירור וכוללת אפליקציית נהג להפעלת התראות המערכת בתחילת מסלול האספקה בקירור וכיבוי ההתראות בסוף מסלול האספקה בקירור. המערכת גם שומרת נתוני מיקום (GPS) של הרכבים.

המערכת עומדת בדרישות נוהל 126 של משרד הבריאות. המערכת עומדת בדרישות תקן FDA 21 CFR part 11. החיישנים ויחידות הגישה מאושרי תקן CE.

החיישנים מסופקים עם דוח כיול של היצרן וקיימת אפשרות לספק גם דוח של מעבדה מאושרת ILAC.

סקטורים שמערכת החיישנים האלחוטיים מתאימה להם: רשתות מזון, אטליז, קונדיטוריות, בתי חולים, בתי מרקחת, משלוחי מזון, משלוחי תרופות, קייטרינג, מסעדות, מטבחים תעשייתיים, מטבחי בתי ספר וגני ילדים, פסי ייצור, מפעלי מזון, מפעלי תרופות, בתי מלון, בתי אבות , חקלאות, חממות, חדרי שרתים, חדרי תקשורת וממסרי רדיו.